Për një Lëkurë të pastër dhe natyrale

Trajtimet dhe Shërbimet tona

Një kombinim unik i katër trajtimeve estetike për luftimin e plakjes së lëkurës, i atribuohet proceseve thellësisht lifting pa pasur nevojën e një kohe rekuperimi dhe pa kirurgji… Lexo më shumë

Dermapen është një trajtim mikro-gjilpërash i lëkurës i cili realizon shërimin pa shenja dhe prodhimin natyral të kolagjenit në lëkurë për të përmirësuar pamjen e cikatriceve të akneve, strijave… Lexo më shumë

Fillers janë substanca të ngjashme me xhelin që injektohen nën lëkurë për të rikthyer volumin e humbur, për të zbutur rrudhat ose për të përmirësuar konturet e fytyrës… Lexo më shumë

Botox shërben për të reduktuar shfaqjen e rrudhave të fytyrës. Duke qenë se Botox bllokon sinjalet nga nervat tek muskujt, muskuli i injektuar nuk mund të kontraktohet… Lexo më shumë

Mirë se erdhe në Klinikën tonë!

Besoja përkujdesjen tënde vetëm profesionistëve

Ne ofrojmë shërbime të ndryshme estetike të standarteve
ndërkombëtare me anë të paisjeve të teknologiisë së fundit, një stafi
shumë të kualifikuar, profesional dhe të përkushtuar.

MË SHUMË RRETH NESH
Çfarë ofrojmë për ju!

Ne trajtojmë të gjitha llojet e lëkurës

Ne trajtojmë të gjitha llojet e lëkurës

Shërbimet më të kërkuara

Trajtimi i Akneve

Epilimi me Laser

Baby Botox

Lip Filler

Dëshmitë e pacientëve

Disa dëshmi nga pacientët tanë
Great experience, very friendly staff, will be coming back here for sure!
Best clinic in Tirana. Fantastic staff, comfortable atmosphere, and high-quality service.
Fantastic place! Recommend it!
Pacientët Para-Pas

Disa nga pacientët

 • Before-facefour
  After-facefour
  Before facefour After
 • Before-body
  After-body
  Before body After
 • Before-facethree
  After-facethree
  Before facethree After
 • Before-facetwo
  After-facetwo
  Before facetwo After
 • Before-bodytwo
  After-bodytwo
  Before bodytwo After
 • Before-lipsone
  After-lipsone
  Before lipsone After
VIDEO NGA TRAJTIMET TONA

Rezultate perfekte dhe natyrale për të gjitha trajtimet që ne ofrojmë

Postimet e fundit

Nga blogu ynë

Staf i kualifikuar

Teknologjia e fundit

Lokacion ideal

Innova Clinic
Orari i punës

E Hënë – E Shtunë 09:00 - 19:00
E Diel – mbyllur